Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary

Papieskie Dzieło Rozkrzewiania Wiary

 9 stycznia br., we wspomnienie śmierci sł. Bożej Pauliny Jaricot, przedstawiciele środowisk różańcowych z całej Polski spotkali się w domu sióstr Loretanek w Rembertowie.

Uczestnicy spotkania podsumowali I Ogólnopolski Kongres Różańcowy, jaki odbył się na Jasnej Górze we wrześniu 2017 roku.
„Tak jak wtedy na Jasnej Górze, tak i teraz spotkaliśmy się, aby podziękować Bogu i prosić Go o pomoc w planowaniu naszych inicjatyw. Jako środowiska różańcowe z całej Polski chcemy każdego roku zainicjować jedno wspólne dzieło, które ożywi wspólnoty parafialne i diecezjalne. W tym roku skupimy się na dziękczynieniu za dar niepodległości naszej ojczyzny oraz przybliżymy postać sł. Bożej Pauliny Jaricot. Szczególną okazją ku temu jest jubileusz założenia Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i Stowarzyszenia Żywy Różaniec” – powiedział ks. Maciej Będziński, sekretarz krajowy PDRW i PDPA.
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Jerycha Różańcowego, Nieustającego Różańca, Sekretariatu Fatimskiego, Stowarzyszenia Żywy Różaniec, Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę oraz Różańca Rodziców za dzieci.

Żywy Różaniec

Wolontariat

Młodzi dla Misji jest inicjatywą PDM

Misyjne Apostolstwo Chorych

Darowizna

Projekty

Formacja

Media